Każdy tu znajdzie relaks

Ciepłe barwy liści, śpiew ptaków, spokój i harmonia –  krajobraz tak bliski, a jednocześnie tak daleki od miejskiego. W otoczeniu pięknej przyrody Wielkopolskiego Parku Narodowego praktyka jogi to niezapomniana przyjemność.
Październik to tradycyjnie miesiąc otwierający sezon warsztatów w Jeziorach. Wyjątkowych, bo prowadzonych przez Marię Stróżyk. Przyjeżdżają tu wszyscy, którzy chcą przerwać na moment codzienny pośpiech i rutynę, ale też odkryć w sobie mnóstwo energii i możliwości swojego ciała. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich bez względu na wiek – zarówno dla osób praktykujących codziennie jak i dla tych, którzy chcą spróbować po raz pierwszy.
Pies z głową w dole, żółw, krowi pysk, drzewo, łuk, trójkąt – te i wiele innych asan wykonywanych było podczas ostatniego weekendu od 24 do 26 października w podpoznańskich Jeziorach. Piątkowy wieczór był przedsmakiem dwudniowej praktyki, która zakończyła się niedzielną ożywiającą umysł i ciało sesją. Natomiast sobota to intensywna i świadoma praca nad otwarciem barków oraz bioder. Niekończące się rozmowy i nowe przyjaźnie to coś dla ducha, a dla ciała wspólne pyszne wegetariańskie posiłki przygotowywane przez Izę i Danusię.

Warsztaty w Jeziorach mają to do siebie, że jeszcze przed ich końcem zaczyna się myśleć o następnych, a ileż radości sprawia joga z Marią.

 

Do zobaczenia w listopadzie!
Weronika

 

październik 2008