Wszystkie zajęcia odbywają się w profesjonalnych, w pełni wyposażonych salach więc jedyne, co musisz wziąć ze sobą, to wygodny strój. Nie ma ściśle ustalonych norm odnośnie ubioru, ważne abyś czuł się w nim komfortowo; przykładowo mogą to być krótkie spodenki lub spodnie dresowe (np. typu leggins) i koszulka lub elastyczny strój do zajęć ruchowych.

Na salę wchodzimy i ćwiczymy boso na matach. Jeżeli nie posiadasz własnej maty możesz ją kupić lub wypożyczyć na pojedyncze zajęcia.

Na zajęcia przychodzimy na czczo, zaleca się nie spożywanie większych posiłków 3-4 godzin przed zajęciami ponieważ pełny żołądek znacznie utrudnia ćwiczenia.

Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów.

Wybierz w grafiku zajęcia o dogodnej dla siebie porze, najlepiej jeśli będzie to możliwe dwa razy w tygodniu.

Możesz dowiedzieć się co nieco o wybranym nauczycielu w dziale Nauczyciele, a o wybranej formie jogi w dziale Oferta. Możesz również zapoznać się z Regulaminem.

Przyjdź 20-15 minut przed wybranymi zajęciami, żeby w recepcji dokonać zapisu i przygotować się do zajęć.

Zapraszamy!

Sprawdź, które zajęcia będą najlepsze dla Ciebie, dostosowane do Twojego stopnia zaawansowania i Twoich indywidualnych potrzeb, a następnie sprawdź w grafiku dostępne godziny.

Zapraszamy do grup dla poczatkujących.
Jeśli masz ochotę dołączyć do grupy, przyjdź na 15 minut przed wybranymi zajęciami, aby uzyskać wszystkie informacje i zapisać się. Przynieś ze sobą swobodny strój sportowy i bluzę na relaks.
Nawet jeśli masz gorszy dzień – postaramy się poprawić Ci samopoczucie. Spróbuj.